IX.Mestská futsalová liga Humenné 2010/2011
Účastníci I.ligy : 1. DPD
2. Staviva
3. Jevrošt
4. FK Kamenica
5. Vodomont
6. Bubo Team
7. Brodwayclub
8. VodarSpos
9. Solarprojekt
10. Mucha Team
Účastníci III.ligy : 1. Rovné
2. Baškovce
3. Belá n/Cir.
4. Miflex
5. Krosna Manhschaft
6. Mungosport
7. Hažín n/Cir.
8. Lackovce
Tabuľka I.ligy
# | Team | Zápasy | Výhry | Remízy | Prehry | Skóre | +/- | Body |
1 | DPD | 9 | 7 | 1 | 1 | 45:28 | 17 | 22 |
2 | JEVROŠT | 9 | 7 | 0 | 2 | 47:26 | 21 | 21 |
3 | MUCHATEAM | 9 | 7 | 0 | 2 | 46:42 | 4 | 21 |
4 | VODOMONT | 9 | 6 | 0 | 3 | 46:28 | 18 | 18 |
5 | VODARSPOS | 9 | 4 | 1 | 4 | 31:35 | -4 | 13 |
6 | BUBOTEAM | 9 | 3 | 1 | 5 | 55:54 | 1 | 10 |
7 | BRODWAYCLUB | 9 | 3 | 0 | 6 | 37:45 | -8 | 9 |
8 | SOLAPROJEKT | 9 | 3 | 0 | 6 | 23:32 | -9 | 9 |
9 | STAVIVA | 9 | 2 | 1 | 6 | 34:49 | -15 | 7 |
10 | FK KAMENICA | 9 | 1 | 0 | 8 | 23:48 | -25 | 3 |
Mucha Team skončil na 2.mieste vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu s Jevroštom(5:4)
Tabuľka III.ligy
# | Team | Zápasy | Výhry | Remízy | Prehry | Skóre | +/- | Body |
1 | MIFLEX | 7 | 5 | 0 | 2 | 58:22 | 36 | 15 |
2 | KROSNA MANHSCHAFT | 7 | 5 | 0 | 2 | 45:25 | 20 | 15 |
3 | BELA N/C | 7 | 5 | 0 | 2 | 35:22 | 13 | 15 |
4 | HAŽIN N/C | 7 | 4 | 0 | 3 | 38:29 | 9 | 12 |
5 | LACKOVCE | 7 | 3 | 1 | 3 | 29:21 | 8 | 10 |
6 | MUNGOSPORT | 7 | 3 | 0 | 4 | 36:27 | 9 | 9 |
7 | BAŠKOVCE | 7 | 1 | 1 | 5 | 11:73 | -62 | 4 |
8 | ROVNE | 7 | 1 | 0 | 6 | 12:45 | -33 | 3 |
Belá n/Cir.postúpila do II.ligy vďaka lepším vzájomným zápasom s Miflexom a Krosna Manhschaftom.
I.liga - rozpis zápasov
1.kolo(14.11.2010)17:40
domáci | hostia | výsledok | góly |
Vodomont | Mucha team | 9:2 | Vajda Dávid, Lojan Anton |
2.kolo(28.11.2010)18:30
domáci | hostia | výsledok | góly |
Mucha team | DPD | 4:3 | Skvašik 2,Hreha M,Vajda D |
3.kolo(5.12.2010)18:30
domáci | hostia | výsledok | góly |
Vodarspos | Mucha team | 0:2 | Skvašík 2 |
4.kolo(12.12.2010)16:50
domáci | hostia | výsledok | góly |
Mucha team | Brodwayclub | 6:4 | Skvašík 3,Dzurovej 2,Hreha |
5.kolo(18.12.2010)19:20
domáci | hostia | výsledok | góly |
Buboteam | Mucha team | 12:6 | Dzurovej 2,Hreha L. 2,Lojan B,Hreha M. |
6.kolo(2.1.2011)16:00
domáci | hostia | výsledok | góly |
Mucha team | FK Kamenica | 10:2 | Skvašík 6,Lojan 2,Hreha,Dzurovej, |
7.kolo(6.1.2011)19:20
domáci | hostia | výsledok | góly |
Mucha team | Staviva | 8:6 | Skvašík 3,Lojan 2,Dzurovej 2,Gnip |
8.kolo(8.1.2011)14:00
domáci | hostia | výsledok | góly |
Jevrošt | Mucha team | 4:5 | Šimon 2,Hreha,Skvašík 2 |
9.kolo(9.1.2011)14:50
domáci | hostia | výsledok | góly |
Mucha team | Solarprojekt | 3:2 | Skvašík 3 |
III.liga - rozpis zápasov
1.kolo(14.11.2010)9:20
domáci | hostia | výsledok | góly |
Belá n/C | Miflex | 7:6 | Kudravý 2, Karľa 2, Hanc 2, Brečka |
2.kolo(28.11.2010)11:00
domáci | hostia | výsledok | góly |
Rovné | Belá n/C | 3:2 | Pristáš,Kovaľ |
3.kolo(5.12.2010)11:00
domáci | hostia | výsledok | góly |
Belá n/C | Baškovce | 9:2 | Kudravý 2, Novák 2, Hanc, Diňa, Haburaj, Karľa, Vajda |
4.kolo(12.12.2010)8:30
domáci | hostia | výsledok | góly |
Belá n/C | Krosna Manhshaft | 5:2 | Novák 2,Hanc,Kovaľ,Brečka |
5.kolo(18.12.2010)10:10
domáci | hostia | výsledok | góly |
Hažín n/C | Belá n/C | 5:4 | Čižmár,Vajda,Pristáš,Karľa |
6.kolo(2.1.2011)10:10
domáci | hostia | výsledok | góly |
Belá n/C | Lackovce | 3:2 | Vajda J. 2,Hanc |
7.kolo(6.1.2011)8:30
domáci | hostia | výsledok | góly |
Mungosport | Belá n/C | 2:5 | Vajda J 2,Karľa,Kovaľ,Čižmár |
Najlepší hráč I.ligy
Skvašík Jozef
(MUCHA Team)
Mucha Team:
84 - Mucha Matúš
2 - Dzurovej Peter
3 - Dunaj Štefan
4 - Holovka Matúš
5 - Gnip Martin
6 - Lojan Blažej
7 - Šimon Patrik
8 - Vajda Dávid
9 - Hreha Ladislav "C"
10 - Lojan Anton
11 - Skvašík Jozef
13 - Hreha Marián
17 - Krivjančín Roman
1 - Maliňák Ľubomír
Belá n/Cir.(III.liga)
Dzurovej Dušan,
Brečka Dominik,
Vajda Jozef,
Kudravý Jakub,
Hanc Erik,
Pristaš Vladimír,
Kovaľ Miroslav,
Karľa Peter,
Haburaj Martin,
Novák Dušan,
Diňa Viktor,
Kepič Jakub
Najlepší strelci I.ligy
# | Meno | Team | G |
1 | Baran Peter | BUB | 22 |
2 | Skvašik Jozef | MUCH | 21 |
3 | Sima Tomaš | JEV | 16 |
4 | Šamo Peter | BUB | 15 |
5 | Čerňa Majo | DPD | 14 |
6 | Murinčák Peter | DPD | 13 |
6 | Hamuľak Michal | STA | 13 |
8 | Jurov Peter | STA | 11 |
8 | Albičuk Rastislav | VODO | 11 |
10 | Hajdučko Martin | BRO | 9 |
10 | Hamaďak Stanislav | FK KA | 9 |
10 | Kročko Jozef | JEV | 9 |
13 | Opiela Tomáš | DPD | 8 |
13 | Topoľančin Róbert | VODA | 8 |
15 | Bačiik Maroš | BRO | 7 |
15 | Dzurio Michal | BRO | 7 |
15 | Dzurovej Peter | MUCH | 7 |
15 | Legdan Dávid | VODA | 7 |
15 | Lukáč Ladislav | VODO | 7 |
15 | Mamaj Matúš | VODO | 7 |
Najlepší strelci III.ligy
# | Meno | Team | G |
1 | Kopáč Ján | HAŽ | 25 |
2 | Gavaľa Marcel | MIF | 21 |
3 | Metiľ Lukáš | KRO | 15 |
3 | Kuzma Jaro | MIF | 15 |
5 | Kuzma Lukaš | MIF | 13 |
6 | Tkáč Marián | LAC | 12 |
7 | Čerhit Igor | MUN | 9 |
8 | Melnik Viktor | KRO | 8 |
8 | Petko Lukáš | KRO | 8 |
8 | Karnaj Jakub | MUN | 8 |
11 | Kirvej René | MUN | 7 |
12 | Vajda Jozef | BELA | 6 |
12 | Babjak Marián | LAC | 6 |
14 | Hanc Erik | BELA | 5 |
14 | Karľa Peter | BELA | 5 |
14 | Harvila Štefan | KRO | 5 |
17 | Kudravý Jakub | BELA | 4 |
17 | Novák Dušan | BELA | 4 |
17 | Kopáč Peter | HAŽ | 4 |
17 | Danko Milan | LAC | 4 |